Przejdź do treści
O Nas

Wynajem samochodu Piotrków

Wynajem samochodu Piotrków

Samochody na które możesz liczyć

Szanowni Państwo,
Na rynku istniejemy od 2011 r.Prowadzimy transport towarowy samochodami dostawczymi do 3,5 tony oraz
wynajem samochodów dostawczych i osobowych. Oferujemy wynajem krótko i długoterminowy. Oferta wynajmu skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak również firm. Wszystkie pojazdy są w bardzo dobrym stanie technicznym, systematycznie kontrolowane dzięki czemu ich stan jest nienaganny. Auta są zawsze czyste, sprzątnięte i pachnące.

Samochody na każdą potrzebę i kieszeń

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Wycena wynajmu uzależniona jest od wielu czynników i dlatego też nasza wypożyczalnia nie publikuje cenników tylko zaprasza do negocjacji cen. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w tej sprawie. W czasie wielu lat naszej działalności zdobyliśmy szerokie grono stałych klientów z Polski i innych krajów Europy, którym serdecznie dziękujemy za miłą współpracę. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

 

Wysoki poziom usług

Odpowiedzialność

W celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie dostosowujemy się również do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Naszym priorytetem jest świadczenie solidnych usług za możliwie niską cenę, tak aby mogłyby one być dostępne dla jak największej liczby osób.

Wypożyczamy samochody na elastycznych warunkach dla każdego klienta w zależności od jego potrzeb.
Oferta wynajmu samochodu kierujemy zarówno do osób indywidualnych, małych, średnich i dużych firm.
Posiadamy doświadczenie w transporcie drogowym i dlatego też jesteśmy w stanie przygotować odpowiednią ofertę dla każdego.
Wynajem samochodu Piotrków

Wynajmij ze spokojem

Najlepsze auta

Bieżące przeglądy gwarantują doskonały stan techniczny.

Pełne ubezpieczenie

Wynajmujemy samochody z pełnym pakietem ubezpieczeniowym.

Samochód osobowy do wynajęcia

Darmowa rezygnacja

Zawsze można zrezygnować z wypożyczenia, wystarczy telefon.

24/7 dostępność

Nasze auta czekają na Ciebie przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Zadzwoń

509 186 043

Napisz

adam.jadwiszczak@interia.pl

Lokalizacja

Piotrków, ul. H. Trzcińskiej 1

Regulamin wypożyczalni

 1. Świadczymy usługi wypożyczenia samochodów wraz z aktualną polisą ubezpieczeniową OC i AC.
 2. Rezerwacji samochodów można dokonać telefonicznie pod numerem 509-186-043.
 3. Wynajmujący musi mieć ukończone 18 lat oraz posiadać prawo jazdy kat. B. Ta sama zasada dotyczy innego kierowcy, któremu Zamawiający powierzył wypożyczony samochód.
 4. Przy sporządzeniu umowy wypożyczenia pojazdu wymagane są dwa dokumenty tożsamości: dowód osobisty i prawo jazdy honorowane na terenie Polski lub prawo jazdy wydane przez kraje należące do EU.
 5. Możliwość przedłużenia czasu wynajmowanego samochodu musi być uzgodniona telefonicznie lub osobiście, nie później jednak niż 12 godzin przed wygaśnięciem umowy.
 6. Przedłużenie wynajmu pojazdu o ponad jedną godzinę bez wcześniejszego uzgodnienia z wynajmującym liczone jest jako dodatkowa doba.
 7. W przypadku braku zwrotu pojazdu do dwóch godzin po ustalonym terminie i nie poinformowania o tym wynajmującego, będzie potraktowane jako próba przywłaszczenia samochodu i będzie skutkowało powiadomieniem organów ścigania.
 8. Udostępniane pojazdy zawsze są zatankowane do pełna i czyste. W takim również stanie auto musi być zwrócone. Za każdy litr brakującego paliwa Wypożyczający zobowiązany jest dopłacić 10 zł (słownie: dziesięć złotych zero groszy), zaś za jego nieumycie dopłata wynosi 50 zł (słownie: trzydzieści pięć złotych zero groszy).
 9. Samochody wyposażone zostały w urządzenia lokalizujące GPS oraz znajdują się pod stałym nadzorem grupy patrolującej.
 10. W okresie zimowym auta posiadają ogumienie zimowe.
 11. Wystawiamy faktury VAT
 12. Cena wynajmu aut każdorazowo jest ustalana indywidualnie z klientem